JAK PROBÍHÁ FOCENÍ

1. KONZULTACE

Každému focení předchází konzultace. Může proběhnout osobně, online na Skypu/ZOOMu nebo po telefonu. Na konzultaci se domluvíme na termínu focení, na Vaší představě o výsledných fotkách a seznámíte se s mými produkty.

Připravím Vás na focení ohledně oblečení, doplňků, make-upu, vlasů a toho, na co je třeba myslet před focením. Domluvíme se na stylech, kterými budeme během dne procházet. Může to být přirozený portrét, fine art, boudoir, glamour, či business portrét. Proto konzultujeme předem, jaké mají mít Vaše snímky využití. ​

2. FOTOGRAFOVÁNÍ

Na focení již přicházíte do ateliéru. Nejprve vybalíme oblečení a poté si Vás vezme do péče profesionální vizážistka, která zůstává na celé focení. Při líčení můžete zrelaxovat a odpočinout si. V ceně je make-up a úprava vlasů s možností drobných úprav během focení.

Make-up a úprava vlasů trvá zhruba hodinu a půl a je to čas věnovaný Vašemu hýčkání. Focení trvá nejméně dvě hodiny v závislosti na tom, kolik lidí se fotí, kolik stylů a outfitů měníme a samozřejmě je závislé také na Vašich časových možnostech.

Focení může proběhnout kdekoliv, kam Vás srdce i touha unáší. Váš den může být uskutečněný ve fotografickém ateliéru (Praha - Český Brod, Prostějov), v krásných interiérech, na venkovních lokalitách, v uličkách nejkrásnějších měst světa.

Během focení si můžete vypůjčit šaty, které jsou pro mé klientky k dispozici (rezervovat šaty lze i v online galerii). Focení potom probíhá naprosto uvolněně, s pauzami na odpočinek, občerstvení a změnu outfitu.​

3. PREZENTACE FOTOGRAFIÍ

Posledním setkáním je prezentace Vašich snímků, která může proběhnout přes Skype nebo osobně. Fotografie jsou upravené, vytištěné a zapaspartované.

Schůzka probíhá většinou do dvou týdnů od focení. Je čistě na Vás, jaké fotografie si vyberete.

Mým posláním je vytvořit fotografie, které budete chtít mít po celý svůj život nejen pro sebe, ale i pro svou rodinu, děti a další generace. 

CO JE TO DREAM SHOOT?

Dream shoot je kouzelné focení uprostřed města, na jeho nejznámějších místech a v jeho jedinečné atmosféře. Focení je možné uskutečnit v Praze, v Budapešti, v Paříži, v Benátkách nebo v New York City (případně na jiných lokalitách, kdekoliv po světě).

Dovolená. Zásnuby. Svatba. Výročí. Čas pro sebe. Láska k městu. Jakákoliv událost, která Vás přivedla na toto místo, stojí za to, být zachycena na fotografiích. 

Přímo v centru měst a v zákoutích přírody tvoříme takové portréty, které jsou o Vás, ale zároveň jsou dokresleny unikátní atmosférou daného místa. Postaráme se o Váš make-up, vlasy, zapůjčíme Vám nádherné šaty, obleky a vytvoříme zážitek, na který nezapomenete.

Ke každému vysněnému focení na lokalitě zajišťujeme také vnitřní prostory, které odpovídají náladě a duchu města, ve kterém se fotí.