Jsem profesionální fotografka. Moje vášeň je především portrét a fashion fotografie.

Pohybuji se po celém světě, ale svoji základu v podobě studia mám v milované Praze, v Prostějově a také v Budapešti. Střídavě mě najdete v těchto městech, pokud zrovna nefotím dream shoot na vysněné lokalitě.

Vytvořím pro Vás krásné a přirozené portrétní fotografie inspirované fashion magazíny.

+420 776 706 999

info@terezarehulka.com

KDO JSEM

Jsem profesionální portrétní a fashion fotografka. V oblasti fotografie se pohybuji více než 10 let. Za tuto dobu jsem se naučila, jak Vás správně vést během focení, poradit Vám s výběrem oblečení, doplňků a připravit Vás na focení tak, abychom společně vytvořili nádherné snímky. Fotografie má pro mě neocenitelnou hodnotu. Je to něco, co nám připomíná kým jsme. Kým chceme být. Jakou cestu jsme ušli. Celé fotografování je pro mě velmi osobní zkušenost. Je to čas, kdy mě necháte nahlédnout pod povrch a toho si nesmírně vážím. Proto jsem celou svoji práci pojala jako tansformační proces, kdy na Vás chci vidět to nejkrásnější a zachytit to na fotografiích. Nezáleží na věku, vzhledu nebo snad na tom, odkud pocházíte. Jsem tu pro každodenní ženy, muže a jejich rodiny.

FAQ

Nejprve si zavoláme a domluvíme se na konzultaci. Konzultace je našim prvním setkáním, kde se domluvíme na podrobnostech a kde také obdržíte průvodce toho, jak se na focení připravit. Dalším setkáním je potom samotné focení, které obsahuje služby vizážistky a zapůjčení šatů. Posledním setkáním je potom prezentace Vašich snímků a finální výběr. O focení jsem se rozepsala v sekci „O VAŠEM FOCENÍ“. Najdete zde popsaný průběh toho, jak focení se mnou vypadá. https://terezarehulka.com/personal-clients/portret/o-vasem-foceni/

Focení trvá obvykle 4-5 hodin v závislosti na tom, kolik lidí se přijde nechat vyfotit s Vámi, kolik se mění outfitů a žánrů portrétní fotografie. Vždy se snažíme přizpůsobit Vašim časovým možnostem.

Konzultaci i předání fotografií můžeme udělat online. Podmínkou je ale video hovor (Skype nebo Zoom), abychom se viděli. Bez kamery to bohužel nepůjde.

Z tohoto nemějte strach. Nezáleží na věku, váze, původu nebo pohlaví. Věřte mi, že většina mých klientů se nerado fotí a na konci fotícího dne chtějí zůstat, protože je to začne bavit. To, abyste vypadali dobře na fotkách je moje práce. Vaše starost je užít si den. Díky konzultaci se seznámíme, naladíme se na stejnou vlnu a probereme i to, jak se cítíte ve svém těle. Je to Váš transformační den, kdy mým posláním je, abyste odcházeli s nádhernými fotografiemi, ale také s pocitem, že jste nádherný člověk uvnitř i na povrchu.

To je samozřejmě individuální. Minimální poplatek za focení je 5500 CZK. Výběr fotek je dále na Vás. Pokud se Vám fotografie nelíbí, nenutím Vás do jejich nákupu. Foliobox začíná na ceně 13 000 CZK za 10 fotografií a cena roste podle počtu zakoupených fotek. Někteří klienti utratí méně, jiní více a někteří se vracejí rok od roku zachytit své životní okamžiky a proměny.

Upravené fotografie (případně video) rádi použijeme do portfolia nebo na sociální sítě. Pouze s Vašim souhlasem, který lze vzít samozřejmě kdykoliv zpět. Nicméně smyslem je dodat prostřednictvím Vašich fotek i ostatním lidem odvahu oslavit sebe a svůj život a propojit prostřednictvím blogu ženy a muže z různých odvětví a s různými životními zkušenostmi tak, aby si od sebe mohli vzít inspiraci.